דף הבית / הנהלה

מנהיגות היא זכות

הנהלת החברה משקפת ניסיון עתיר בתחום שיקום הסביבה ומכלול התמחויות אקדמיות ויישומיות מתחומי הנדסת המים, הסביבה והקרקע. הנהלת החברה מייצגת נחישות מקצועית וערכית לספק שירות יוצא דופן ללקוחות יושר ושקיפות. ‎

רפי מנדלבאום
גל מנדלבאום
אורי זביקלסקי
אורן רינת
נמרוד גפני
גיא דהן
ליאור אסף

רפי מנדלבאום

מדען ומנכ”ל החברה

“הקמתי את LDD בשנת 1998 לאחר הובלת מחקרים פורצי דרך באקדמיה, ומתוך ראיית הצורך בייסוד חברה שתתמחה בשיקום הקרקע ומי התהום בישראל. מזה 20 שנים אני מוביל את הצוות המקצועי בחברה שהעבודה  הקשה שלהם, ההתלהבות, הכישרון, הצניעות, הידע והמסירות מאפשרים ליישם את החזון של LDD להמשיך ולהיות הגוף המקצועי ביותר בתחום שיקום הקרקע והמים בישראל.

LDD היא חברה פרטית, בלתי תלויה, ובעלת תרבות של בניית קשרים ארוכי טווח עם החברות והגופים המובילים במשק. כל זה התאפשר משך השנים, לא רק מתוך עבודה צמודה בפרוייקטים ספציפיים, אלא מתוך ראייה ארוכת טווח של המטרות האסטרטגיות של הלקוחות.”

גל מנדלבאום

סמנכ"ל תפעול ופיתוח עסקי

כאופטימיסט וסקרן מטבעי אני מתלהב לעבוד בחברה שמעודדת רעיונות גדולים ויצירתיות ומזמינה אינסוף הזדמנויות להיות שותף באתגרים. מאמין שחברות מובילות הן אלו שמוכנות לקחת סיכונים חכמים ומושכלים, ומעודדים את כלל החברה לחשוב מחוץ לקופסא. אנחנו לא פה לתת שירות מספק, אלא לספק תוצרים הרבה מעבר למצופה.

אורי זביקלסקי

מנהל תחום

"אני מוקיר את העבודה הצמודה, המתואמת והשקופה עם הלקוחות שלנו לאורך חיי הפרויקט. זו הדרך להפיק את התוצר המקצועי, האיכותי והיעיל ביותר עבורם"

אורן רינת

מנהל תחום

"הצטרפתי ל- LDD ב-2010 ואני מנהל את צוות היעוץ הסביבתי בחברה. האני מאמין שלי, שהביא אותי לעבוד ב-LDD, הוא שהשאיפה לחיות בסביבה נקייה ובריאה הינה מטרה ברת השגה ואני רואה שליחות אמיתית בסיוע והגנה על הסביבה ועל בריאות האזרחים, תוך מציאת פתרונות מיטביים עבור הלקוחות"

נמרוד גפני

מנהל תחום

"אני מונע מהאתגר שבהתאמת פתרונות לבעיות זיהום ובייצור ערך ממשי עבור הלקוחות ועבור הסביבה שלנו."

גיא דהן

מנהל תחום

"גיא דהן הצטרף לחברת  LDD בשנת 2011 כמהנדס סביבה, גיא מנהל בחברה את תחום הסקירה והשיקום של מפעלי תעשייה והוא בעל נסיון מקצועי של למעלה מ- 7 שנים בניהול פרויקטים מגוונים הכוללים אפיון ושיקום של קרקעות ומי תהום מזוהמים. לגיא תואר ראשון (BSc ) בגיאופיזיקה ומדעים פלנטריים מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר שני (MSc) בהנדסת סביבה, הכולל תיזה בנושא שיקום קרקעות מזוהמות, מהפקולטה להנדסה של אוניברסיטת תל-אביב".

ליאור אסף

מנהל תחום הידרולוגיה

"הצטרפתי ל- LDD ב– 2016 לאחר כ 18 שנות ניסיון בתחום ההידרולוגיה ביעוץ, תכנון, ניהול פרוייקטים ומחקר. מאז, אני מוביל ומפתח את תחום ההידרולוגיה בחברה בפעילות מקומית ובינלאומית. אני שואב השראה וסיפוק מפתרון אתגרים סביבתיים מורכבים ע"י שימוש בטכנולגיות חדשניות ויצירתיות."