סימן ציטוט

סביבה בריאה לא מחייבת הקרבה של חוסן פיננסי.
אנחנו נמצא את הדרך לשקם בתקציב מאוזן.

צוות LDD

דף הבית / תחומים / שיקום קרקע ומים

שיקום קרקע ומים

חברת LDD מבצעת סקירה, אפיון ושיקום של אתרים מזוהמים. מנהלי הפרויקטים והצוותים בחברה מנוסים בשיקום, מחזור והשבה של קרקעות ומי תהום מזוהמים בין אם למטרות סביבתיות או עמידה בדרישות רגולציה החברה צברה ניסיון עתיר בטיפול במגוון רחב של מזהמים במסגרת פעילותה עם תעשיות האנרגיה, הביטחון והכימיה. .

החברה צברה נסיון עתיר בטיפול במגוון רחב  של מזהמים במסגרת פעילותה עם תעשיות האנרגיה, הביטחון והכימיה.

LDD ממשיכה להוביל בתחום השיקום בזכות הניסיון ובזכות פעילות מו”פ המתבצעת בתוך החברה ובשיתופי פעולה עם מכוני מחקר וחברות בינלאומיות המתמחות בשיטות שיקום ייחודיות.

מהי קרקע מזוהמת?

בין החלקיקים המינרליים המרכיבים את הקרקע ישנם חללים אשר עלולים להכיל תמיסת קרקע וגז הקרקע. אנחנו נזהה ונגדיר קרקע מזוהמת כאשר נזהה בה ריכוז חריג של חומרים מזהמים. לאחר זיהוי הזיהום, על בעל הקרקע לוודא האם הזיהום שהתגלה מהווה סכנה לסביבה ולאנשים, ובמידה וכן עליו לבצע שיקום קרקע מזוהמת.

היתרון שלנו לתהליך שיקום קרקע

הודות לשילוב של יכולות הנדסה, מדע ומנהלי פרויקטים מנוסים מתקבל פתרון וודאי, יעיל כלכלית ובעיקר מאפשר סיום בעיות מורכבות במסגרת תקציב ולוחות זמנים ידועים מראש. LDD מלווה את הלקוח לכל אורך התהליך, תוך הקפדה על מקצועיות, שירותיות, צרכי הלקוח והרגולציה.

שיקום קרקעות מזוהמות

הסל הרחב של הטכנולוגיות והניסיון ממאות פרויקטים, מאפשרים לחברה להתאים פתרון ייחודי לכל אתגר ולקוח. אנו מתחייבים לפתרון משולב שיצמצם סיכונים, יפחית עלויות ויביא לפתרון בר-קיימא שיעמוד בדרישות הרגולציה ובתקציב שהוגדר מראש.
.

קצת על תהליך טיפול בקרקע מזוהמת

תהליך ביצוע המשימה – שיקום קרקעות מזוהמות מתבצע בליווי צמוד שלנו באתר הקרקע, וניהול נכון של פינוי המזהמים מהאתר.

שלב 1: קביעת רמת הזיהום

בשלב הזה, צוות המומחים ירצו לוודא מהי רמת הזיהום בקרקע וגם יבצעו אפיון של הקרקע בשטח. מטרת השלב הראשון הוא למעשה הבנה מדויקת מהם צורכי הקרקע, ווידוא כי האזורים שנחפרו אכן נקיים מזיהום וכיצד לטפל במידה ולא.

שלב 2: חפירה ופינוי

בשלב השני הצוות ידאג לפינוי הקרקע ומיון שלה בהתאם לסקר קרקע. את מיון הקרקע נבצע בהתאם לממצאי הזיהום, שנדע גם לאן יש לפנות כל סוג של קרקע.

שלב 3: טיפול מנהלי

בשלב השלישי אנחנו מטפלים בכל הטפסים והאישורים הנדרשים על מנת לקבל אישור חוקי לפינוי הקרקע. בשלב זה אנחנו נהיה בקשר מול הגורמים הרלוונטים במשרדי הממשלה ואתרי פינוי פסולת.

שלב 4: איסוף נתונים

את השלב הזה אנחנו מבצעים במהלך כל העבודה, והוא מספק לנו את המידע הדרוש לביצוע הפרוייקט באופן מושלם. באמצעות איסוף ועיבוד הנתונים אנחנו יכולים לדעת מהם לוחות הזמנים, מהם העלויות הדרושות לביצוע המשימה וגם תיאום בין הצוותים השונים.

שלב 5: חוות דעת והמלצות

בשלב האחרון המומחים שלנו ייתנו לבעלי הקרקע חוות דעת מקצועית והמלצות עתידיות לגבי השימוש בקרקע. כלומר, האם יש צורך בתשתיות לשיקום, באילו אזורים לא ניתן לחפור ועוד. 

איזה שירותים מספקת לכם החברה?

חברת LDD מספקת לכם מגוון שירותים: 

  • ייעוץ סביבתי
  • הידרולוגיה ומשאבי מים
  • סקרים היסטוריים ואיפיון אתרים מזוהמים
  • השפלת מי תהום
  • מעבדה לאנליזה סביבתית
  • מדידת רמות זיהום קרקע
נמרוד גפני

מנהל תחום: נמרוד

כוכב

מוניטין וניסיון

ההיכרות רבת השנים עם דרישות הרגולציה, הנסיון בהתנהלות מול הרשויות ויחסי אמון המושתתים על יושרה מקצועית, מאפשרים הליך יעיל לקבלת היתרים הנדרשים.

כוכב

יתרון לגודל

לחברה צוותים מקצועיים ומנהלי פרויקטים מנוסים בשיקום, הזמינים לטיפול בכל פרויקט גדול כקטן.

כוכב

נסיון מקצועי

התמחות באפיון ושיקום זיהומים מדלקים ומזהמים תעשיתיים מאז 1998. החברה עובדת עם החברות הגדולות במשק ומתפעלת מעל 50 מתקני שיקום באתרי הלקוחות.

שיקום קרקע במתקן טיפול (Ex-Situ)

שיקום קרקע באתר (In-Situ)

שיקום מי תהום

מעבדה לאנליזה סביבתית

שיקום קרקע במתקן טיפול (Ex-Situ)

חברת LDD מבצעת שיקום ביולוגי של קרקעות המזוהמות על ידי חפירת הקרקע המזוהמת והסרתה להמשך טיפול ביולוגי בסמוך לאתר המזוהם על-גבי תשתית מתאימה ( On Site ) או באתר טיפול ייעודי-מורשה דוגמת זה המופעל על ידי ביוסויל בנאות חובב (Ex Situ) .

מידע נוסף

שיקום קרקע באתר (In-Situ)

שיקום קרקע מזוהמת באתר ללא חפירה In-Situ מאפשר טיפול בזיהום מתחת למבנים או בשטח פתוח, תוך הפרעה מזערית או ללא הפרעה כלל לפעילות האתר ובעלויות נמוכות יחסית ולכן יכול להתאים לתחנות דלק, מפעלים, מבנים מסחריים ועוד. שיקום In-Situ ניתן לבצע במגוון רחב של טכנולוגיות הנבחרות לפי נתוני האתר :…

מידע נוסף

שיקום מי תהום

מאז שנת 1998, חלק ניכר מפעילות חברת LDD  מתרכז באיתור, תיחום, ניטור וטיפול במקורות זיהום אפשריים בכדי למנוע זיהום מי תהום. החברה מתמחה בטיפול ממוקד בגורמי הזיהום באתרים בהם נחשפו קרקעות ומי תהום לחומרים מזהמים. לנוכח חשד לזיהום נבצע: איתור מזהמים תיחום תלת ממדי של המזהמים בקרקע ובמי התהום…

מידע נוסף

מעבדה לאנליזה סביבתית

חברת LDD מציעה שירותי אנליזה סביבתית לאוויר, קרקע ומי תהום ברמת איכות, שירות וסטנדרטים בינלאומיים. מתוך חיפוש מתמשך אחר מעבדות לאנליזה סביבתית המחויבות באופן עקבי למקצועיות, שירות וזמני עבודה במחירים הוגנים, חברת LDD השתמשה בשירותיהן של מעבדות מקומיות ובינלאומיות שונות. לאור העקביות באיכות העבודה ובשביעות הרצון, LDD בחרה לייצג את…

מידע נוסף