דף הבית / כללי / דיגום אוויר תוך מבני

דיגום אוויר תוך מבני

קרקע מזוהמת ורוויה בגזים ובחומרים מזיקים אחרים יכולה להיות מסוכנת מאד לבריאות הציבור, ובייחוד כאשר נבנים מעליה מבנים, המשרתים באופן כלשהו את האנשים. זיהוי מזהמים אלה הוא קריטי בכל פרויקט, ובכל שלב, והוא נעשה באמצעות אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. חברת LDD, המתמחה בשיקום קרקע ומי תהום מספקת שירותי ייעוץ סביבתי לקבלנים והיא הכתובת הנכונה לבחון בעזרתה את הקרקע לפני תהליך הבנייה. 

מה זה דיגום אוויר תוך מבני?

כדי לזהות את אותם גזים רעילים יש לבצע דיגום אוויר תוך מבני. בחברת LDD מנצלים את כל הטכנולוגיות הרלוונטיות כדי לבצע את הדיגום הנדרש. הדבר כולל דגימת אוויר שנמצאת בתוך המבנה על מנת לאתר את הגזים הרעילים והלא רצויים. בעזרת הדיגום, המבוצע על ידי נציגי החברה בשטח, אפשר לזהות את הגזים השונים ואף את תכונותיו של כל אחד מהם. כך ניתן לקבל החלטות אודות המשך ההליך והפתרונות הנדרשים לו כדי ליצור מרחב בטוח למגורים או לעסקים.

דיגום תוך מבני של גזי קרקע

אותם גזים שמגיעים אל המבנה מהקרקע עצמה ממלאים את החלל הפתוח. באמצעות שירותי הדיגום הללו, עוזרת החברה לאתר את המקורות המסוכנים ולהציע את הפתרון הרלוונטי שיעזור להיפטר מהם. הדבר חשוב מאד כצעד מקדים לטיפול עצמו ויכול לעשות את ההבדל בין מרחב שהוא בטוח ונטול גזים רעילים לבין כזה שפחות. הליך הדיגום הינו הנחייה מפורשת המגיעה מטעם המשרד להגנת הסביבה שמטרתה לאפשר לנו סביבה נקייה ובטוחה. 

השלבים לביצוע הדיגום

דיגום הגזים, המוצע על ידי LDD, כולל כמה שלבים:

סיור סריקה ראשונית

בשלב הראשוני של הדיגום, ועוד לפני שבוצע בפועל הליך הדיגום עצמו, עורכים ביקור מקדים בשטח ובוחנים נתונים הרלוונטיים לו. למשל, סוג הבנייה שעומדת על הקרקע, באילו נקודות כדאי ורצוי לבצע את הדיגום, האם צריך לערוך דיגום תת רצפתי בנוסף לדיגום אוויר ועוד. 

הכנת תכנית דיגום פרטנית

בהסתמך על הסיור שבוצע, מכין צוות החברה תכנית מובנית, הכוללת את כל רשימת החומרים הנדרשים לבדיקה. במהלך הבדיקה יידרשו מהבודקים בשטח פרטים חשובים, כגון שמם, מיקום מדויק, תאריך כמובך, כמה זמן נמשך הליך הדיגום, קצב הדיגום ועוד.

איסוף והכנת דו”ח ממצאים

זהו השלב הסופי של תהליך הדיגום של LDD, במסגרתו נאסף הדיגום ומועבר לבדיקה במעבדת אנליזה מוסמכת. רק לאחר שהתקבלו התוצאות, יוצא אל הלקוח, עבורו בוצע הדיגום, הנתונים שהתקבלו, מפת אתר, תמונות של מיקומי הדיגום השונים וכמובן גם פרשנות לממצאים. 

למי זה מתאים?

שירותי הדיגום של LDD מתאימים במקרים מזהים ריחות חריפים וגם חזקים מאד בתוך המבנה, במקרים בהם עולה חשד להימצאותם של חומרים לא רצויים שחדרו אל הקרקע או במקרים של חשד מזיהום אוויר וכן במצבים בהם מעוניינים לבנות מבנה חדש או לבצע בדיקה תקופתית במבנה קיים. 

למה איתנו?

חברת LDD, חלוצה בתחומה, מביאה אתה אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים שיבצעו בשטח את פעולת הדיגום, זאת תודות לטכנולוגיות החדשניות שבהן היא נעזרת. בזכות ניסיונה הרב והקפדתה על רמת מקצועיות גבוהה, נהנים לקוחותיה מפתרונות בהתאמה מלאה וממענה נקודתי שנכון להם. זקוקים לשירותי דיגום אוויר תוך מבני? מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לעמוד לרשותכם.